Pokój jak z horroru i zjawy wychodzące ze ścian.

Obłędny pomysł na pokój w klimacie horroru.  Dla miłośnika filmów grozy – po prostu rewelacja. Wychodzące ze ścian postaci przypominają trochę pierwsze części “Koszmaru z ulicy wiązów”.

 

mroczny pokój miłośnika horroru

horrorowy pokój dla miłośników grozy

mroczny pokój z duchami

gotycki mroczny pokój - horror

mroczny pokój z duchami

mroczny pokój, dekoracje na halloween

mroczny wystrój pokoju - pokój w stylu gotyckim

 

 

Świetny pomysł na nietypową dekorację pokoju w klimacie horroru. Oczywiście trzeba posiadać do tego odpowiednią ilość miejsca oraz dobrze zaplanować rozmieszczenie tych dekoracji, gdyż odstają dość mocno od pionowej ściany i mogą w przyszłości przeszkodzić np. w rozstawieniu mebli. Najmniej zawadzać na pewno będą gdzieś nad drzwiami oraz w kącie, gdzie stoi lampa podłogowa lub gdzie znajduje się źródło klimatycznego światła.

Taką dekorację wbrew pozorom nie jest trudno zrobić, wystarczy mieć trochę czasu i chęci. Trzeba na początku wykonać formą odlewu odcisk swoich rąk i twarzy, ewentualnie zamiast się brudzić można użyć jakiejś maski, która rozmiarem będzie odpowiadała ludzkiej twarzy. Na masę do pobrania odcisku (np. gips wyciskowy) trzeba najpierw położyć folię lub kawałek materiału, aby uzyskać efekt jakby “naciągnięcia”  przy wychodzeniu zjawy ze ściany. Formę należy później zalać najlepiej gipsem, a po jego związaniu otrzymujemy wypukły model rąk i twarzy, który można przykleić lub przykręcić do ściany. Drobne poprawki polegające na wygładzeniu całości czy zalepieniu szczelin można wykonać również gipsem. Na końcu pokryć kilkoma warstwami farby, delikatnie cieniując, aby uzyskać efekt postarzenia. I gotowe – horrorowe zjawy mogą już straszyć gości.

Zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.turborotfl.com/pl/news/2241/Mroczny_pokoj_milosnika_horrorow

Leave a Reply

Your email address will not be published.