Zlot Czarownic, czyli targi mody alternatywnej Dark Market – 23.11.2013

Impreza jak najbardziej godna polecenia wszystkim miłośnikom gotyckich stylizacji, szukających czegoś nowego do swojej mrocznej i gotyckiej szafy. Wielki wybór wszelkich maści dobroci zebrany w jednym miejscu – na imprezie pojawią się jak zwykle stoiska prawie wszystkich polskich alternatywnych sklepów.

Wszystko zorganizowane idealnie i zawsze dopięte na ostatni guziczek, co bardzo nam się podoba 🙂

sklepy gotyckie - targi mody alternatywnej Dark Market

 

Oprócz szaleństwa zakupów na stoiskach z odzieżą alternatywną przewidziane są, zwyczajowo już zresztą, dodatkowe atrakcje: KONKURS na najlepszą stylizację Czarownicy (przewidziane są świetne nagrody – jeśli chcesz wziąć udział, to więcej informacji znajdziesz tutaj), ciasteczka z wróżbą, możliwość skorzystania z porad doświadczonej Tarocistki, ścianka alternatywnych celebrytów, darmowe upiorne makijaże od młodych makijażystek oraz kończąca imprezę – Vampiriada.

Polecamy odwiedzić Dark Market, ponieważ to największe i najlepiej zorganizowane targi alternatywne w Polsce. Warto zajrzeć, bo bilet drogi nie jest, kosztuje zaledwie 5zł, a jest w czym przebierać, ponieważ stoisk będzie aż kilkadziesiąt. I każde wypełnione wspaniałymi, klimatycznymi ciuszkami, biżuterią i innymi skarbami.

Prawdziwy Zlot czarownic, wypełniony mnóstwem atrakcji 🙂

 

Czas: 23.11.2013 12:00-19:00

Miejsce: CDQ ul. Burakowska 12 Warszawa

Bilet: 5zł

Strona oficjalna targów: darkmarket.eu


Event na facebooku:  Dark Market na FB

 

Zobacz filmy z poprzednich edycji targów:

 

film z Dark Market 2012 – Mikołajki

 

film z Dark Market 2012

 

 

7 thoughts on “Zlot Czarownic, czyli targi mody alternatywnej Dark Market – 23.11.2013”

  1. Pingback: Ekonom
  2. Pingback: Wloski
  3. Pingback: Irak
    1. Marzył mi się pastelowy pokf3j, z tiamkiż zabawkami, ale moje Klusię upodobało sobie wściekłe kolory dobrze, że zawczasu zadbaliśmy o białe i czarne tło, ubranka, nadmiar kolorf3w w zabawkach nie jest taki straszny I biel wcale nie jest szpitalna, nie wiem skąd to skojarzenie, większość szpitali jest seledynowa albo łososiowa.

    1. Sama wycięłaś dekolt w tej koucslze? Jak tak to proszę napisz jaki masz sposf3b na wycinanie tego typu dekoltf3w bo mi zawsze wychodzą krzywo i aż takie wielkie, że mi koszulka z ramion spada ;/btw. świetny look!:)

  4. Witam Czachy zdumiewające! Nazwa Allusions mf3wi sama za siiebe. Nie wyobrażam sobie oglądać tego na żywo i potem wyjść wieczorem na ciemną ulicę. Chociaż jeśli wystawa jest w Londynie, to nie powinno być bardzo mroczno.

Leave a Reply

Your email address will not be published.