Oczyszczanie domów i osób z negatywnej energii. Wampiry energetyczne.

Czujesz, że coś jest nie tak z twoim życiem, że musisz je uporządkować? Zacznij od oczyszczenia swojego domu i odcięcia się od negatywnych energii. Rób to regularnie co jakiś czas. Ale również i wtedy, kiedy masz taką potrzebę, odczuwasz np. ciężką atmosferę, znaczący ubytek sił witalnych, lub wtedy, gdy przebywał w Twoim domu ktoś, kto źle Ci życzy i pozostawił w nim negatywną energię, swoje wrogie, zawistne myśli, złe intencje. Oznak obecności takiej energii w otoczeniu może być wiele: uczucie duszności podczas snu, dziwne odgłosy w mieszkaniu, ciągłe kłótnie domowników, ciągłe awarie sprzętów, usychanie roślin… Po prostu czuć, że coś w danym miejscu jest nie tak, że coś nie pasuje.

negatywne energie blog alternatywny

Negatywną energię możemy też przynieść do domu sami, gdy np. kupimy jakiś używany przedmiot, który nasiąknął czymś, czego absolutnie nie chcielibyśmy wnosić do swojego własnego domu – cudzymi złymi myślami, wrogością, smutkiem… Szczególnie dotyczy to starych luster, ale nie tylko. Podobnie działają ciągłe kłótnie domowników – “brudzą” w swoim otoczeniu. Co więcej – źródłem tego “zabrudzenia” możemy być sami uprawiając negatywne podejście do życia, utrzymując w głowie wrogie, zawistne myśli, źle życząc innym lub utrzymując poczucie winy. Dom powinien być schronieniem, azylem, a nie miejscem, w którym źle się czujesz.

Nawet zdjęcie zmarłej osoby może pozostawić negatywny ślad na ścianach domu. Może to też być smutny obraz czy po prostu rzecz, która należała do kogoś innego. Przedmioty emanujące taką energią należy usunąć, a miejsce po nich przetrzeć woda z solą lub wodą z octem. Oczyszczanie domu warto też zawsze zrobić po długotrwałej chorobie.

Często myślimy o swoim zdrowiu – prawidło się odżywiamy, uprawiamy sport, relaksujemy się. Podobnie dbamy o higienę często się myjąc. W taki sam sposób należy podchodzić do zabezpieczania własnej aury, własnej energii. Dbać i oczyszczać.

kolumny białego światła blog alternatywny

Sposobów na oczyszczenie mieszkania z negatywnej energii jest dużo, można wiele zrobić we własnym zakresie. Wyjątkowo pomocny w każdym rytuale będzie ogień – czyli wiele dobra mogą nam przynieść palące się świece oraz kadzidła. Najmocniej działającym kadzidłem na pewno jest suszona biała szałwia, związana w pęczek.

Oczyszczanie domu za pomocą białej szałwi:

Sposób wykonania rytuału zależy w dużej mierze od osoby go wykonującej – czyli powinien odbywać się w takim kształcie, aby osoba go wykonująca czuła głębokie przekonanie, że wszystko co robi, robi dobrze. Należy więc usłuchać własnej intuicji, niech ona podpowie, w jaki sposób odprawić rytuał. Oczywiście można sugerować się podpowiedziami innych 🙂

Przed rozpoczęciem warto zadbać o własne bezpieczeństwo – poczuć silną pewność siebie. Niepewność może być karmą dla niskich bytów. Dobrze by było mieć przy sobie jakiś ulubiony amulet ochronny oraz okadzić siebie wypowiadając na głos słowa: Okadzam się i teraz niskie energie nie mają do mnie dostępu.

Oczyszczanie zaczynamy od zapalenia kadzidła z białej szałwii przy wejściu do domu. Gdy zacznie się tlić, okadzamy dymem po kolei każde pomieszczenie, szczególnie kąty. Niektórzy podają, aby robić to przeciwnie do ruchu wskazówek zegara – wówczas usuwa się wszelkie energie, i dobre i złe, wyjaławia się dane miejsce. Natomiast działając zgodnie z ruchem wskazówek zegara – zmienia się negatywne w pozytywne.  Po obejściu całego domu kadzidło można zagasić. Podczas okadzania można mieć zamknięte okna i drzwi, aby dym miał czas działać, zneutralizować negatywne energie. Później dobrze by było mieszkanie przewietrzyć, nawet z niego wyjść na chwilę, po czym okadzić kadzidłem zapraszającym dobry nastrój i energię, np. aloesowym, cynamonowym.

rytuał oczyszczania domu z negatywnej energii

Zaklęcia dobrze wypowiadać własnymi słowami, gdyż będą dużo lepiej sprecyzowane i będą niosły ze sobą prawdziwe emocje. Aby wydłużyć działanie białej szałwi – można wzmocnić ochronę sypiąc w każdy róg domu oraz na progu sól.

W podobny sposób oczyszczanie można zrobić za pomocą świecy. Choć polecane są białe lub fioletowe świece, to kolor nie jest tak istotny – możesz wykorzystać taki, jaki podpowiada Ci własne intuicja. Gdy świeca się wypali, resztki najlepiej wyrzucić poza dom. Oczyszczanie można wykonać również dzwoniąc dzwonkiem (podobno najlepszy jest kryształowy, ale może być też inny) lub za pomocą soli, rozsypując ją wzdłuż całego domu, po czym ją zamiatając i wyrzucając także daleko od własnego mieszkania.

świece palone w intencji

Warto pamiętać, że sposób palenia się świecy czy dymienia kadzidła zależy od tego, jak bardzo jest zanieczyszczony dom. Bardzo gęsty dym albo problemy z paleniem, przygasanie mogą oznaczać bardzo wysoki stopień obecności negatywnych energii, wówczas rytuał na pewno będzie trudniejszy.

Jeśli chcesz oczyścić jakieś inne miejsce niż dom, np. miejsce swojej pracy, a nie chcesz przy tym robić zamieszania, tylko postąpić bardziej incognito – możesz zapalić tam w intencji świecę z prawdziwego wosku pszczelego.

Trochę trudniejsza sprawa jest z oczyszczaniem ludzi. Podczepione negatywne energie mogą wywołać problemy ze snem,  ze zdrowiem, nerwice, stany depresyjne, strach. Ataki energetyczne – tzw. haki – mogą dotknąć każdego. Są to negatywne formy myślowe kierowane przez innych ludzi w naszą stronę, świadomie lub nieświadomie. Jednymi z najmocniejszych są niestety ataki wysyłane przez bliskie osoby. Źródłem ataku mogą być także zbłąkane duchy. Ale o atakach energetycznych będzie całkiem osobny post.

Jeśli czujesz, że zwykłe rytuały oczyszczania nie pomagają, że nie masz na tyle siły, by sobie z nimi poradzić, to być może potrzebujesz pomocy. W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystać z pomocy terapeuty Theta Healing. Theta Healing jest skuteczną metodą natychmiastowego uzdrawiania oraz usuwania bloków i przeszkód. Doświadczony terapeuta skutecznie, od razu oczyści mieszkanie oraz Ciebie i Twoich bliskich, pomoże także odprowadzić zabłąkane dusze, jeśli to one są przyczyną problemów.

Niestety cały czas jesteśmy bombardowani negatywnymi emocjami i myślami przez innych, narażamy się na to również przebywając codziennie w miejscach pełnych złej energii. Chcąc nie chcąc przejmujemy to i kumulujemy. Warto zaufać własnej intuicji, która potrafi ostrzec przed zagrożeniami i unikać miejsc i ludzi, którzy nam nie służą. Trudniejsza sytuacja jest, gdy jedna osoba wytwarza tak dużo złych intencji, że potrafi zatruć życie całej dużej rodzinie, zakłócając jej prawidłowe funkcjonowanie, a nie ma możliwości odcięcia się od niej.


Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty – mogę polecić certyfikowaną terapeutkę Theta Healing, która posiada dar jasnowidzenia, może przy użyciu energii przeprowadzić tzw. odsyłanie duchów, klątw, złych energii, pomoże odzyskać utracone części duszy.
Potrafi dojrzeć, po co dana dusza zeszła na ten świat i co ma do przepracowania.
Prowadzi poprzez pieśń serca, szamański uzdrawiający śpiew wewnętrzny, który oczyszcza.
Leczy traumy docierając do korzenia bólu, który czasem jest w kodzie DNA, czasem w duszy.
Przechodzi z osobą proces przebaczenia oraz uwolnienia od bólu i leków.
 
Joanna Ryzek terapeutka Theta Healing uzdrawianie oczyszczanie z negatywnych energii
terapeutka Theta Healing Joanna Redelkiewicz 
kontakt przez Facebooka: profil Joanna Redelkiewicz

czerwone świece

Pamiętaj, żeby często w mieszkaniu palić kadzidła (najczęściej polecany zapach to kadzidła Smocza Krew – Dragon’s Blood), używaj naturalnych olejków do kominków aromaterapeutycznych, trzymaj też w domu kryształy i staraj się myśleć pozytywnie. To wszystko pozwala ochronić się przed negatywnymi energiami. Dbałość o własną energię zapewnia zdrowie, szczęście i harmonię w życiu. Czego Ci szczerze życzę Czytelniczko i Czytelniku 🙂

foto: thewallpaperrs.com, thewallpaperlayer.com, wallpapersafari.com