Kolejna edycja targów mody alternatywnej Dark Market – 7 czerwca 2014.

Kochani, już niebawem kolejna edycja tej imprezy i znowu będzie można się obkupić w świetne ciuszki, ozdoby i dodatki. Wydarzenie obowiązkowe dla każdej osoby kochającej styl goth, dla wampira, wiedźmy, lolity, pin up girl itd. itp. Można zrobić zakupy na zbliżające się Castle Party.

Data: 7 czerwca 2014r godz. 12:00 do 19:00

Miejsce: VooDoo Club, ul. Bema 65 Warszawa

Targi mody alternatywnej. Odzież alternatywna.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i śledź profil targów na facebooku: Targi Dark Market na Facebooku

Aktualności:

  • Uczestnik targów, który przyprowadzi ze sobą 6 osób – otrzyma wejściówkę ZA DARMO!
  • Dla osób, które zaproszą na wydarzenie na FB swoich znajomych (minimum 50) i wybierają się na targi, przygotowano ciekawe upominki. Dla osób bardziej zaangażowanych, które zaproszą minimum 300 osób, organizatorzy przygotowali DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ i UPOMINEK.      czytaj więcej…
  • Będziecie mieć okazję zobaczyć fantastyczne show. Pojawi się Marilyn Rosa i jej dedykowane temu wydarzeniu Riptile Expo! Jest to interaktywna wystawa zwierząt egzotycznych. Marilyn to znana artystka, performerka, tancerka egzotyczna, a także osoba od lat walcząca ze stereotypami dotyczącymi ludzi jak i zwierząt.
  • Firma Make Up Magic przygotowała możliwość skorzystania z usług wizażystki – przy ich stoisku będziecie mogli oddać się w ręce profesjonalistów całkowicie za darmo.
  • Po targach odbędzie się VAMPIRIADA !

 targi dark market - sklepy gotyckie

 

Na targach dark Market odnajdziesz najlepsze sklepy odzieżowe, mroczne gadżety, rękodzieło, biżuterię, a to wszystko w stylach: goth, rock, punk, metal, fetish, cosplay, visual key, japan style, gothic lolita, rockabilly, pin up….

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.